Синот на Ајзеа Томас го украде шоуто (ВИДЕО)

Синот на ѕвездата на Бостон, Ајзеа Томас е во центарот на вниманието. Џаден Томас стана вистински хит низ социјалните мрежи. За време на плеј-оф натпреварите, тој е главен на прес-конференциите, пред натпреварите...едноставно уште од мал знае како да стане ѕвезда... 

објавено: 18 мај 2017 - 19:40

Најново во Кошарка