неверојатни сцени на дербито во белград

„Делии“ влегоа на трибина на „Гробари“, си заминаа „пиштол голи“ (Видео)

Неколку навивачи да  Црвена Звезда се обиделе да се маскираат и влегле на трибината на најверните навивачи на Партизан, ама не завршија добро

објавено: 13 декември 2017 - 19:29

Еве како изгледа кога ќе влезете на трибината на најлутите навивачи...

Најново во Меѓународен Фудбал