СЕ ОГЛАСИ И СТРУЧНИОТ ШТАБ

Парондо, Раул и Царчев порачаа: VIVA LA Македонија (ФОТО-ВЕСТ)

По големата победа над Чешка, селфито од соблекувалната, следеше и поздрав од стручниот штаб на репрезентацијата. Раул Гонзалез, Парондо и Александар Царчев порачаа: VIVA LA Македонија!

објавено: 19 јуни 2017 - 00:17

Најново во Ракомет