СЕКОЈА ЧЕСТ КОМАНДАНТЕ: Ова е тој победнички поздрав (ФОТО)

По убедливиот триумф над Чешка и обезбедениот пласман на Европското првенство во Хрватска, Раул Гонзалез и неговите избраници од соблекувалната ги поздравија македонските фанови. 

објавено: 18 јуни 2017 - 23:08

Најново во Ракомет